Hliníkový plot na míru pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Hliníkové ploty

Životnost hliníku je přes 200 let. Veškeré realizace z hliníku jsou bezúdržbové.
Hliníkový plot na míru
Luxusní hliníkové ploty
Hliníkové ploty lamelové

Pár slov o hliníkových plotech

Hliníkové ploty

Hliníkové ploty ano či ne – věčné to téma při diskuzi, jakou nejlepší variantu oplocení pozemku zvolit. Firma STEINER Design CZ s.r.o. má v tomto jasno – hliníkový plot se vyplatí! Níže si dovolíme uvést základní informace pro Vaši správnou volbu.

Výběr materiálu pro stavbu plotu je téměř neomezený.Při výběru materiálu použitého pro konstrukci plotu je nejlepší upřednostnit kov, který poskytuje spolehlivost a ochranu po mnoho let.  Jedním z nejvhodnějších materiálů pro stavbu plotů a bran je dnes hliník. Brány a ploty z hliníku nevyžadují stálou údržbu. Není třeba je natírat barvou a ošetřovat každé dva roky, jako je tomu třeba u dřevěného oplocení. Hliníkové ploty jsou odolné a vyžadují minimální údržbu, vydrží po mnoho let a zajistí bezpečí pro každý dům.

Hliníkové ploty STEINER design CZ s.r.o. – kontaktujte nás – poskytneme odborné poradenství.

Hliníkový plot vydrží i několik desítek let, je snadná i údržba. Navíc je hliník velmi tvárný materiál a díky úžasné kombinaci pružnosti a síly může mít plot různé konfigurace. Hliníkové oplocení poskytuje bezpečnou bariéru i při zachování nízkého profilu, jde o vysoce kvalitní konstrukce, kterou ocení mnoho majitelů domů.

Nabízíme své spolehlivé služby, které jistě ocení každý, kdo hledá spolehlivého partnera v oblasti kovových a hliníkových plotů. Máme profesionální pracovní tým, máme nápady a víme, jak svou práci dělat poctivě a kvalitně. Hliníkové ploty a montáž hliníkových plotů provádíme po celé ČR, dokonce i na Slovensku jsme již úspěšně dokončili několik zakázek a realizací hliníkového plotu. Každá zakázka je pro nás výzvou, protože žádný plot není stejný a naše práce je o detailech.

IMG_20210923_160357

Hliníkové ploty:

Hliníkový plot na míru
Luxusní hliníkové ploty
Hliníkové ploty lamelové

Pro zákazníky

Vyberte si z naší široké nabídky - hliníkové ploty, ploty z hliníku, hliníkové zábradlí, brány atd. Naše práce je precizní. Vy máte nápad – my víme jak na to.

Naše společnost

Jsme spolehlivá firma, která nabízí kvalitní služby v oblasti montáže a realizace hliníkových plotů nebo hliníkového zábradlí.