Hliníkový plot na míru pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Hliníkové zábradlí vyrobené na míru

Na schodiště, balkon, terasu i francouzská okna. Dejte svému domu styl originálním hliníkovým zábradlím, které nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Navíc za nejnižší cenu na trhu.

Chci hliníkové zábradlí
700 +
Dokončených projektů

Každý rok vyrobíme více než 350 hliníkových zábradlí. Na míru, s atraktivním designem, a hlavně kvalitně.

Odolné a stylové

Minimální starost s údržbou, dlouhá životnost a tvárnost dělá z hliníku dokonalý kov. Dokážeme z něj vytvořit různé vzory zábradlí přesně podle vašich požadavků.

Hliníkové zábradlí vydrží několik generací

Životnost hliníkového zábradlí je dlouhá více než 200 let. Navíc je odolné proti chemickým, mechanickým i korozním účinkům a vašemu domu dodá atraktivní design. Hliníková zábradlí nabízíme na:

Před výrobou zdarma změříme rozměry prostoru, do kterého chcete zábradlí umístit. Nové zábradlí také namontujeme, původní odmontujeme a materiál odvezeme.

Zábradlí na míru

Vy máte nápad – my víme, jak na to. Zábradlí se bude dokonale hodit k vašemu stylu a modernímu bydlení.

180+ barev a vzorů

V našem vzorníku najdete velké množství barevných odstínů a vzorů. Nevíte, který je pro váš dům ten pravý? Rádi vám poradíme.

97% spokojených zákazníků

Kvalita, pečlivost a spolehlivost z nás dělá dokonalé parťáky. Na výrobky, zpracování i dodržení termínů se můžete spolehnout.

Montáž za 2 dny po ČR i Slovensku

Zábradlí vyrábíme v ČR a jeho montáž provádíme po celé České republice i na Slovensku. Montáž trvá jeden až dva dny.

Vyberte si designový vzor

Ozvláštní váš dům moderní, geometrické, nebo přírodní linie? V naší nabídce si vyberete ze všech stylů. Ukážeme vám, jak vzory vypadají v reálném prostředí, a s výběrem poradíme. Pokud máte vlastní nápad, neváhejte se na nás obrátit. Zábradlí vytvoříme přesně podle vašich představ.

Reference našich spokojených zákazníků

Tato firma nabízí spolehlivé služby, moderní a designové ať už se jedná o plot či zástěnu do pergoly.
František Novotný Zákazník
Perfektní služby a jednatel p. Steiner je veliký profík a znalec oboru. Doporučuji nejen na realizaci hliníkového plotu, ale i dalších výrobků z hliníku do domu a na zahradu.
Michal Kučera Zákazník

Zavolejte nebo napište

Máte zájem o naše produkty nebo se chcete na něco zeptat? Kontaktujte nás a my se vám ozveme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Kvalitní a originální výrobky za nízkou cenu Obsáhlý vzorník designů a barev Ploty na míru přesně podle vašich představ Působíme po celé ČR i na Slovensku
Souhlasím s obchodními podmínkami a zásadami pro ochranu osobních údajů