Hliníkový plot na míru pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Designový hliníkový plot

Životnost hliníku je přes 200 let. Veškeré realizace z hliníku jsou bezúdržbové. My se snažíme vytvořit takový plot, neboli hliníkový plot na míru, aby byl v souladu s požadavky zákazníka.

Většina hliníkových plotů jsou svislé tyče namontované v silném hliníkovém rámu, což poskytuje nerušený výhled na oblast za hranicí plotu. My se snažíme vytvořit takový hliníkový plot, neboli hliníkový plot na míru, aby byl v souladu s požadavky zákazníka. Naše služby zahrnují realizaci hliníkového plotu na míru, takže se mnohdy jedná o originální oplocení. Snad největší výhodou hliníkových plotů je skutečnost, že se jedná o jeden z nejdostupnějších typů oplocení pro váš domov.

Hliníkový plot na míru – spolehlivé a originální řešení pro všechny.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkou, montáží plotů, bran a zábradlí z hliníku. Realizujeme především ploty z hliníku, hliníkové ploty na míru, luxusní hliníkové ploty, hliníkové ploty lamelové, hliníkové zábradlí schodišťové, hliníkové zábradlí na terasu, dále pak nabízíme hliníkové brány, ocelové zástěny, hliníkové zástěny, ocelové pergoly.

Naše pole působnosti je Praha, Chomutov, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Roudnice nad Labem, Mělník, Kladno, Louny, Slaný, Rakovník, Beroun, Brno. Hliníkové ploty realizujeme také na Slovensku.

Máte zájem o službu?