Hliníkový plot na míru - spolehlivé a originální řešení pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Hliníkové pergoly

Životnost hliníku je přes 200 let. Veškeré realizace z hliníku jsou bezúdržbové. Design hliníkových pergol se stal vynikající náhradou za tradiční verandy nebo terasy.

Nabízíme také hliníkové pergoly, které jsou instalovány pro venkovní ochranu před sluncem, sněhem, větrem a deštěm. Hliníkové konstrukce jsou pevnější a odolnější než jejich dřevěné protějšky. Design hliníkových pergol se stal vynikající náhradou za tradiční verandy nebo terasy. V případě potřeby je lze tyto hliníkové pergoly rychle demontovat nebo odstranit.

Máme spolehlivý pracovní tým, který nabízí ploty z hliníku, hliníkové ploty na míru, luxusní hliníkové ploty, hliníkové ploty lamelové, hliníkové zábradlí schodišťové, hliníkové zábradlí na terasu, hliníkové brány, ocelové zástěny, hliníkové zástěny, ocelové pergoly.

Naše pole působnosti je Praha, Chomutov, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Roudnice nad Labem, Mělník, Kladno, Louny, Slaný, Rakovník, Beroun, Brno. Také na Slovensku realizujeme hliníkové ploty.

Hliníkové pergoly u vás doma – to kouzlo každého okamžiku v pohodlí domova.

Máte zájem o službu?