Hliníkový plot na míru pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Hliníkové ploty Brno

Životnost hliníku je přes 200 let. Veškeré realizace z hliníku jsou bezúdržbové.

Hledáte spolehlivé řešení pro oplocení svého pozemku? Potřebujete poradit, jaký plot bude ten nejvhodnější? Neváhejte a zavolejte nám! Jsme profesionálové v oboru hliníkové ploty a máme vám co nabídnout!

Výběr materiálu pro stavbu plotu je téměř neomezený. Jedním z nejvhodnějších materiálů pro stavbu plotů a bran je dnes hliník.Brány a ploty z hliníku nevyžadují stálou údržbu. Není třeba je natírat barvou a ošetřovat každé dva roky, jako je tomu třeba u dřevěného oplocení.

Hliníkové ploty Brno mají pro každého řešení!

Hliníkový plot vydrží i několik desítek let, je snadná i údržba. Navíc je hliník velmi tvárný materiál a díky úžasné kombinaci pružnosti a síly může mít plot různé konfigurace. Hliníkové oplocení poskytuje bezpečnou bariéru i při zachování nízkého profilu, jde o vysoce kvalitní konstrukce, kterou ocení mnoho majitelů domů.

My nabízíme své spolehlivé služby, které jistě ocení každý, kdo hledá spolehlivého partnera v oblasti kovových a hliníkových plotů. Máme profesionální pracovní tým, máme nápady a víme, jak svou práci dělat poctivě a kvalitně.  Každá zakázka je pro nás výzvou, protože žádný plot není stejný a naše práce je o detailech.

Hliníkové ploty Brno – zajistí firma STEINER Design CZ s.r.o.

Máte zájem o službu?