Hliníkový plot na míru pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Hliníkové podhledy

Životnost hliníku je přes 200 let. Veškeré realizace z hliníku jsou bezúdržbové.

Nabízíme také hliníkové podhledy, které jsou instalovány nejčastěji u vstupů do domů či administrativních budov. Hliníkové konstrukce jsou pevné a odolné. Design hliníkových podhledů oživí celou stavbu.

Máme spolehlivý pracovní tým, který nabízí ploty z hliníku, hliníkové ploty na míru, luxusní hliníkové ploty, hliníkové ploty lamelové, hliníkové zábradlí schodišťové, hliníkové zábradlí na terasu, hliníkové brány, ocelové zástěny, hliníkové zástěny.

Naše pole působnosti je Praha, Chomutov, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Roudnice nad Labem, Mělník, Kladno, Louny, Slaný, Rakovník, Beroun, Brno. Také na Slovensku realizujeme hliníkové ploty.

Hliníkové podhledy u vás doma – stylový designový prvek pro Váš dům.

 

V našem portfoliu můžete najít ploty z hliníku, hliníkové ploty na míru, luxusní hliníkové ploty, hliníkové ploty lamelové, hliníkové zábradlí schodišťové, hliníkové zábradlí na terasu, hliníkové brány, ocelové zástěny, hliníkové zástěny.

Dále nabízíme také demontáž starého plotu, takže pokud máte zájem o tyto služby, tak neváhejta a zavolejte nám. Společně najdeme řešení.

Řešte svůj byznys, nebo se věnujte rodině a demontáž starého plotu nechte na nás.

Máte zájem o službu?