Hliníkový plot na míru pro všechny. 15 let zkušeností v oboru hliníkové ploty!

Hliníkové zábradlí schodišťové

Životnost hliníku je přes 200 let. Veškeré realizace z hliníku jsou bezúdržbové. Hliníkové zábradlí schodišťové je cenově dostupnější, než klasický hliníkový plot, proto si tento moderní bezpečnostní prvek u schodiště může dovolit mnohem více rodin a firem.

Moderní trh nabízí širokou škálu hliníkových konstrukcí, takže pro nepřipraveného člověka může být obtížné se rozhodnout. Naše firma nabízí kvalitní hliníkové zábradlí nejen pro schodiště.

Hliníkové zábradlí schodišťové je cenově dostupnější, než klasický hliníkový plot, proto si tento moderní bezpečnostní prvek u schodiště může dovolit mnohem více rodin a firem.

Je dobré vědět několik poznatků, které jsou důležité pro realizaci takového hliníkového zábradlí:

Hliníková zábradlí schodišťová se skládají z velkého počtu dílů.
Hliník, ze kterého jsou tyto struktury vyrobeny, má zvýšenou odolnost proti chemickému a mechanickému namáhání. Kromě toho je tento materiál chráněn před účinky koroze.
Při použití podpěrných sloupků mezi nimi je nutné dodržet odstup minimálně 60-70cm, mezery mezi podpěrami lze vyplnit kovovými nebo skleněnými prvky.
Optimální výška hliníkových sloupků a madel je od 100 do 110cm. Taková konfigurace zajistí pohodlné a bezpečné používání.

Máte zájem o službu?